Зволожувачі та очищувачі повітря помічники для боротьби з алергією

Кожна п'ята людина страждає від алергії

Повітря всередині приміщень в забрудненому стані з численними патогенами, таких як спори цвілі, бактерії, шерсть тварин і перш за все алергени домашнього пилу. Пилок на сьогоднішній день є найбільш поширеним тригером алергій близько 50 відсотків, після чого шерсть тварин (25%). Вважається, що в наш час кожен десятий страждає від сезонної лихоманки.

Число людей, які страждають алергією продовжує різко збільшується, зі збільшенням рівня забруднення в нашому повітрі. Сьогодні один з трьох осіб залежить від алергічного стану. Економіка не застрахована від цього. Більше 30 відсотків відсутності на робочому місці можна простежити до респіраторних захворювань. Але це не дивно, що охорона навколишнього середовища стало одним з п'яти найбільших екологічних ризиків для нашого здоров'я.

Ідеальна вологість допомагає при алергії:

Сезонна лихоманка

Астма

Экзема

Алергія до домашнього пилу

Тварин (волосся) алергії 

Ідеальні системи для алергіків

Повітря шайби

Очищувачі повітря (Air-O-Swiss 2055D, Air-O-Swiss 2055, Boneco 1355N, Electrolux EHU - 6515D, Electrolux EHU - 6525D)

Комбінація приладів з фільтрами HEPA очищення і зволоження (Boneco Air-O-Swiss 2071, Boneco P2261)

Сезонна лихоманка - номер один алергія

Весняна алергія більш інтенсивно ніж інші алергени викликають постійне свербіння, чхання, що послаблює організм і може мати дуже негативний вплив на здатність людини концентруватися.

Вологість - кращий друг всіх людей, які страждають алергією

Вода і вологість пов'язує повітряно-крапельним шляхом частинки, такі як пилок і дозволяє їм падати на землю, що істотно знижує алергічні реакції.