Для чого необхідний іонізатор повітря

Для чого необхідний іонізатор повітря
Кому необхідно користуватися іонізатором повітря

  • дітям,
  • літнім і ослабленим людям, які мають хронічні захворювання органів дихання, серцево-судинної системи, шкірних покривів,
  • всім в період поширення грипу та ГРЗ,
  • користувачам комп'ютера,
  • телеглядачам, які проводять перед екраном більше 2 годин на добу,
  • всім, хто проводить більшу частину часу в закритому приміщенні.

Призначення іонізатора повітря
В повітрі природної атмосфери концентрація легких негативних аероіонів залежить від конкретних природних умов місцевості і знаходиться в межах від 600 до 50000 іонів в см3 повітря. Найбільш багатий негативними іонами кисню повітря гірських курортів, морських узбереж, хвойних борів, що здавна використовується для оздоровлення людей.
У повітрі закритих приміщень кількість легких негативних іонів кисню завжди в 10-15 разів менше санітарних норм. Це обумовлює аероіонную недостатність, яка призводить до розвитку у людей серйозних хронічних захворювань всіх життєво важливих систем організму, зниження імунітету, передчасного старіння і смерті.
Застосування аероіонізаторів в житлових, адміністративних, виробничих, дитячих установах, дозволяє істотно поліпшити якість повітря, знизити шкідливі фактори навколишнього середовища, тим самим знизити поширення вірусних інфекцій, покращити опірність організму до дії несприятливих чинників.
При використання іонізатора пил, який знаходиться в повітрі, «заряджається» негативно і осідає на підлозі і стінах (оскільки вони мають позитивну полярність), невблаганно наближаючи час ремонту. Звичайно це так, але у відсутності іонізатора цей пил висить в повітрі і осідає в наших легенях, а не на підлозі і стінах. До того ж використання іонізатора послужить додатковим стимулом, щоб протирати підлогу і стіни в кімнаті частіше, а не від ремонту до ремонту.
Іонізатор значно знижує електростатичну напругу від працюючих телевізорів і комп'ютерних моніторів, а також значно знижує ризик захворювання «дисплейної хворобою».
Іонізатор надає сприятливий оздоровчий вплив при захворюванні органів дихання, гострих і хронічних захворювань ЛОР органів, при алергії. При цьому істотно зменшується ризик ГРЗ та інших вірусних інфекцій, підвищується імунітет.
Чи є протипоказання для використання іонізатора повітря?
При наявності злоякісних новоутворень. Аероіони підсилюють обмін речовин, що покращує живлення всіх тканин організму, в тому числі, можливо, клітин пухлини, що може привести до більш швидкому її розвитку (хоча якщо новоутворень немає, аероіони є важливим засобом профілактики раку).
При високій температурі тіла. Прискорення обміну речовин може привести до ще більшого підвищення температури і тимчасового погіршення самопочуття хворого, хоча в кінцевому підсумку, одужує він швидше.
У сильно запиленому і задимленому приміщенні. Частинки пилу електризуються і глибше проникають в легені. У таких приміщеннях рекомендується включати іонізатор у відсутності людини. Через деякий час пил і бактерії осядуть на позитивно заряджені поверхні (в першу чергу підлогу і батареї опалення) і тоді можна дихати чистим повітрям, насиченим цілющими іонами кисню.
При індивідуальній непереносимості. Таке рідко, але буває. Тому починайте сеанси поступово і поспостерігайте за своїм станом. Якщо негативних відчуттів немає, значить, все в порядку. Якщо Ви помітили відхилення, порадьтеся зі своїм лікарем про можливість застосування іонізатора. (Цього ж правила слід дотримуватися при першому використанні косметики, побутової хімії, продуктів харчування).