Блог

Boneco Air-O-Swiss для здоров'я матері і дитини

Ще коли малюк в утробі матері майбутні батьки починають цікавитися всім, що так потрібно для здоров'я їх дитя. А як лише крихітка з'являється на світ, дотримуються всіх порад педіатрів. Режими сну і харчування, прогулянки на бадьорому повітрі, гімнастика для новонароджених - багато чому потрібно навчитися, щоб стати непоганими батьками. Ніщо не забули? Найважливішу роль в розвитку малюка грає мікроклімат кімнати, в якій він проживає. І на це зверне увагу будь-педіатр.

Детальніше ...

Boneco для боротьби з інфекційними захворюваннями

Щороку епідемія грипу стає головною темою, яка розбурхує суспільство. Адже саме осінньо-зимовий період - це час загострення інфекційних захворювань для людей різного віку, від немовлят до людей похилого віку.

Детальніше ...

Boneco для охорони здоров'я сім'ї та будинку

Кожна людина має право жити в умовах сприятливого для його здоров'я клімату. Саме так, маємо право. Однак, інтенсивний ритм життя міст, постійна зайнятість людей в офісі, на промислових підприємствах відбирає це саме право - бути здоровими. Чому?

Детальніше ...

Для чого необхідний іонізатор повітря

В повітрі природної атмосфери концентрація легких негативних аероіонів залежить від конкретних природних умов місцевості і знаходиться в межах від 600 до 50000 іонів в см3 повітря. Найбільш багатий негативними іонами кисню повітря гірських курортів, морських узбереж, хвойних борів, що здавна використовується для оздоровлення людей.

Детальніше ...

Заміна картриджа для демінералізації води Boneco 7531

Перед тим, як зняти резервуар для води, вимкніть електроживлення зволожувача і витягніть штепсель з розетки! При включеному зволожувачі не торкайтеся до мембрани зволожувача.

Детальніше ...

Зволожувачі та очищувачі повітря для збереження дерев'яних меблів

Дерев'яні підлоги, паркет, меблі, музичні прилади та інші аксесуари з дерева, які є у вас в приміщенні, офісних приміщеннях, торгових центрах дуже звертають увагу на дію навколишнього середовища. Іншими словами, не менш вимогливі до здорових кліматичних умов, ніж люди.

Детальніше ...

Зволожувачі та очищувачі повітря помічники для боротьби з алергією

Повітря всередині приміщень в забрудненому стані з численними патогенами, таких як спори цвілі, бактерії, шерсть тварин і перш за все алергени домашнього пилу.

Детальніше ...

Мийки повітря

Мийки повітря зволожують, і очищати повітря без фільтра. Спеціальні диски зволоження обертають воду, що додає вологість повітря. Вода діє як природний фільтр, який очищає повітря від домішок (наприклад, пил, пилок і частинками, запахи).

Детальніше ...

Можливості кондиціонерів


Детальніше ...

Очищувачі повітря та зволожувачі

Воздухоочистители шайбо системы увлажняют и очищают воздух, без необходимости фильтрующих  материалов. Специальные диски увлажнения свою очередь, в воде, которая добавляет влаги в воздухе. Вода действует как естественный фильтр, который очищает воздух от примесей (например, пыль, пыльцу и частицами запахов).

Детальніше ...
Показано з 1 по 10 із 15 (2 сторінок)