Гарантія і сервіс

Гарантія
На всі товари, що реалізуються нашою компанією, надається гарантія від 1 року до 6 років в залежності від сервісної політики виробника. Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться в присутності споживача за місцем продажу, або у відділенні служби доставки. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації. Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару. Відносно складнотехнічних товарів: обмін або повернення грошових коштів споживачеві здійснюється після проведення незалежної експертизи уповноваженим сервісним центром в тому випадку, якщо товар є не ремонтно-придатним.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування, ремонт або заміну частин у зв'язку з їх моральним зносом. Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

Обмін і повернення товару протягом перших 14 днів після покупки.
Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.
Зверніть увагу! Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, і т.п.

А також має бути збережено:
• повний комплект товару;
• цілісність і всі компоненти упаковки;
• ярлики;
• заводське маркування.

* Якщо товар не працює обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені. Обмін або повернення товару проводиться виключно в нашому офісі. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт.

Технічна підтримка:
Телефонуйте в службу підтримки:
+38 (091) 481-01-01
Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота: з 10:00 до 14:00